اختلاف نظر در بین مسئولان و مدیران باشگاه بارسلونا برای اینکه فصل آبنده چه کسی روی نیمکت این تیم بنشیند وجود دارد.ژاوی هرناندس قبل و بعد از بازی شب گذشته (یکشنبه) بارسلونا مقابل رایو وایکانو در هفته سی‌و‌هفتم لالیگای اسپانیا که با برتری 3 بر صفر کاتالان‌ها همراه شد، تأکید کرد رأی اعتماد باشگاه را دارد و باشگاه چیزی درباره احتمال قطع همکاری به او نگفته‌اند.

اختلاف نظر میان مدیران بارسلونا برای انتخاب جانشین ژاوی1

اختلاف نظر بین مدیران بارسلونا برای انتخاب جانشین ژاوی به وجود آمده است.

پس از بازی این تیم مقابل رایو وایکانو خوان لاپورتا و ژاوی ملاقاتی کوتاه با هم داشتند که رئیس باشگاه بارسلونا این جلسه را در حالی ترک کرده که حال خوشی نداشته و ادامه جلسه را به بعد از بازی با سویا موکول کرد.نظر لاپورتا تغییر نکرده و همچنان بر این باور است که بهترین راهکار برای باشگاه، قطع همکاری با ژاوی است. رئیس باشگاه بارسلونا به خاطر اظهارات اخیر این مربی 44 ساله در خصوص وضعیت اقتصادی این باشگاه از دست او عصبانی است.اختلاف نظر در میان مدیران باشگاه برای جانشین ژاوی وجود دارد.

اختلاف نظر میان مدیران بارسلونا برای انتخاب جانشین ژاوی

بر این اساس، خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا، هانسی فلیک (سرمربی پیشین بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان) یا توماس توخل (سرمربی بایرن که جدایی‌اش از این تیم قطعی شده) را به عنوان جانشین ژاوی در نظر دارد، این در حالی است که رافا یوسته نایب‌رئیس باشگاه خواهان ابقای ژاوی و ادامه همکاری با این مربی 44 ساله است. دکو مدیر ورزشی بارسلونا هم معتقد است رافا مارکس سرمربی بارسلونای «B» یا تیاگو موتا سرمربی موفق بولونیا بهترین گزینه‌ها برای جانشینی ژاوی هستند.

ژاوی که در سال 2021 هدایت بارسلونا را برعهده گرفت، فصل گذشته کاتالان‌ها را به قهرمانی در لالیگا و قهرمانی در سوپرجام اسپانیا رساند، اما تیم تحت‌هدایتش این فصل را بدون جام به پایان برد و در لالیگا به عنوان نایب‌قهرمانی رسید.

فهرست