اخطار ها و نوتیس های آمانوف هافبک ازبک سابق استقلال به گفته مسئولان باشگاه پاک شده است.زمانی که عزیزبک آمانوف، بازیکن ازبکستانی استقلال این باشگاه را ترک کرد، مدیران استقلال ادعا کردند که این بازیکن به صورت غیرقانونی از ایران رفته است و از آمانوف به خاطر ترک تمرینات به فیفا شکایت خواهند کرد.

اخطار ها و نوتیس های آمانوف پاک شده است!22

اخطار ها و نوتیس های آمانوف بازیکن سابق استقلال توسط کارمند باشگاه پاک شده است.

پس از چند ماه در خبر جدید پیرامون قرارداد آمانوف و استقلال، استقلال به پرداخت ۵۰۰ هزار دلار با شکایت آمانوف محکوم شده است. محکومیتی که نشان می‌دهد آمانوف نه تنها غیرقانونی از استقلال نرفته است، بلکه این استقلال بوده که مفاد قرارداد را رعایت نکرده.در همین ارتباط فرشید سمیعی عضو هیئت رئیسه باشگاه استقلال توضیحات عجیبی داده است.

اخطار ها و نوتیس های آمانوف پاک شده است!

سمیعی گفت: اتفاقاتی که داخل باشگاه استقلال در خصوص پرونده آمانوف افتاد قطعا نیازمند ورود نهادهای نظارتی است. قبل و پس از ترک ایران توسط آمانوف، واحد حقوقی باشگاه مکرر از مدیران باشگاه و واحد بین‌الملل در خصوص ارسال نوتیس (اخطار) این بازیکن سوال کردند که قاطعانه ارسال هرگونه نوتیس توسط مدیران ارشد باشگاه رد شد. در این بین آمانوف با گرفتن پاسپورت خود از باشگاه از کشور خارج شد.

اخطار ها و نوتیس های آمانوف پاک شده است!2

وی افزود: باشگاه استقلال با توجه به ترک تمرینات و خروج از کشور اقدام به طرح شکایت از آمانوف کرد، اما بعدها متوجه شدیم اتفاقا آمانوف اخطار ها و نوتیس‌ های خود را طبق اقدام‌های قانونی به ایمیل آدرس مندرج در قرارداد ارسال کرده است. وقتی بار دیگر به مدیران باشگاه مراجعه کردیم، پس از پیگیری گفتند یکی از کارمندان باشگاه ایمیل‌های ارسالی آمانوف را از داخل سیستم پاک کرده است و به همین دلیل متوجه اخطارهای این بازیکن نشده بودیم.
آمانوف تا زمانی که در ایران حضور داشت، حقوق او عقب افتاده بود و از باشگاه طلبکار بود.

فهرست