بازگشت گواردیولا به بارسلونا را می توان اتفاقی هیجان انگیز در فوتبال اروپا دانست.جرارد پیکه، بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا، گواردیولا و میکل آرتتا را کاندیدای شایسته‌ای برای جانشینی ژاوی در بارسلونا می‌داند. پیکه همچنین عنوان کرد که گواردیولا پس از پایان قراردادش با منچسترسیتی در سال ۲۰۲۵ می‌تواند به باشگاه کاتالانی برگردد زیرا به عقیده او هواداران دوست دارند این مربی افسانه‌ای را در نوکمپ ببینند.

بازگشت گواردیولا به بارسلونا شاید در آینده رخ دهد

بازگشت گواردیولا به بارسلونا را می توان اتفاقی هیجان انگیز در فوتبال باشگاهی اروپا دانست.

پیکه در گفت‌وگو با تایمز گفت: «برای هدایت بارسا باید مربی خاصی باشید و نحوه بازی بارسا را درک کنید، بنابراین گزینه‌ها بسیار محدود هستند. گزینه واضح پپ گواردیولا است زیرا در این باشگاه گذشته‌ای داشت و همچنین بهترین مربی حال حاضر دنیا است، و میکل آرتتا از آرسنال نیز مربی خوبی خواهد بود. او بارسلونا را درک می‌کند و در گذشته برای بارسا بازی می‌کرد.»

بازگشت گواردیولا به بارسلونا شاید در آینده رخ دهد1

گواردیولا با بارسلونا بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ موفق به کسب ۱۴ جام از جمله سه قهرمانی لالیگا و دو قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا شدند. و همچنین سه‌گانه را در فصل ۲۰۰۹-۲۰۱۰ به دست آوردند. این مربی ۵۳ ساله در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ با سیتی نیز سه‌گانه گرفت و به اولین مربی‌ای تبدیل شد که دو بار در طول دوران حرفه‌ای خود موفق به کسب سه‌گانه می‌شود.

بازگشت گواردیولا به بارسلونا شاید در آینده رخ دهد2

فهرست