بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی برای باشگاه درآمدزایی خواهند کرد

بازیکنان پرسپولیس حاضر در تیم ملی فوتبال می توانند درآمدزایی خوبی برای باشگاه انجام دهند.پرسپولیس با داشتن بیشترین بازیکن در تیم ملی در رقابت های جام جهانی از دریافت پاداش برخوردار خواهد شد. در این بین حضور بازیکنان پرسپولیس  نظیر علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی‌گنجی، تفاوت‌های جدی با دعوت از میلاد سرلک و مهدی ترابی دارد.باتوجه به اینکه ترابی و سرلک دو سال اخیر در عضویت تیم پرسپولیس بوده‌اند، تمام پاداش ۱۶۰ هزار دلاری (در صورت حذف در مرحله گروهی) آنها به باشگاه پرسپولیس خواهد رسید اما بخشی از پاداش مربوط به پورعلی و بیرانوند در اختیار باشگاه‌های سابق آنها خواهد بود.

بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی برای باشگاه درآمدزایی خواهند کرد1

بازیکنان پرسپولیس با حضور در جام جهانی 160 هزار دلار برای باشگاه درآمدزایی خواهند کرد.

با مصدومیت سرلک در بازی مقابل سپاهان،گل محمدی به او یک هفته استراحت داد و او بار دیگر به تمرینات گروهی باشگاه باز گشت.اما یحیی روی او ریسک نکرد و ترجیح داد در سفر انزلی، سرلک تیمش را همراهی نکند تا کاملا آماده حضور در اردوی تیم ملی و بازیهای جام جهانی شود.
حالا او در لیست ۲۱ نفره تیم ملی جای گرفته و دو هفته فرصت دارد تا نظر کی‌روش را برای قرارگیری در فهرست ۲۶ نفره نیز جلب کند و اولین تورنمنت ملی خود را در قطر بگذارند؛ در این صورت او بخشی (حدود ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان) از قرارداد سنگین خود با پرسپولیس را به خزانه این باشگاه واریز خواهد کرد.

فهرست