تیم های حاضر در دور حدفی لیگ اروپا مشخص شدند و منتظر تعیین حریفان خود می باشند.پنجشنبه شب دیدارهای دور نهایی مرحله گروهی لیگ اروپا برگزار شد و تیم‌های راه‌یافته به دور بعدی مشخص شدند. بر اساس نتایج دور نهایی مرحله گروهی لیورپول، وستهم و برایتون انگلیس، بایرلورکوزن آلمان، آتالانتای ایتالیا، رنجرز اسکاتلند، ویارئال اسپانیا و اسلاویاپراگ چک به طور مستقیم راهی دور یک‌هشتم نهایی شدند.

تیم های حاضر در دور حذفی لیگ اروپا مشخص شدند2

تیم های حاضر در دور حذفی لیگ اروپا

تیم‌هایی که مقام‌ دوم گروه را در لیگ اروپا به دست آوردند برای صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا باید با تیم‌های سوم لیگ قهرمانان پیکار کنند، فرایبورگ آلمان، مارسی فرانسه، اسپارتاپراگ چک، اسپورتینگ پرتغال، تولوز و رن فرانسه، رم ایتالیا و قره‌باغ آذربایجان هستند. در واقع این تیم‌ها یک دور بیشتر بازی خواهند کرد و به مصاف تیم سوم گروه‌های لیگ قهرمانان خواهند رفت.

تیم های حاضر در دور حذفی لیگ اروپا مشخص شدند1

براگا و بنفیکای پرتغال، فاینورد هلند، میلان ایتالیا، گالاتاسرای ترکیه، لانس فرانسه، یانگ‌بویز سوئیس و شاختاردونتسک اوکراین از لیگ قهرمانان اروپا به لیگ اروپا راه یافتند. این تیم‌ها در مرحله یک‌شانزدهم نهایی بازی خواهند کرد.قرعه‌کشی دور یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز دوشنبه برگزار خواهد شد تا ۱۶ تیم حاضر در این رقابت‌ها حریفانشان را بشناسند.

تیم های حاضر در دور حذفی لیگ اروپا مشخص شدند

فهرست