حمایت سرمربی فاینورد از بازیکن ایرانی تیمش پس از خراب شدن پنالتی این بازیکن صورت گرفت.تیم‌های فوتبال رُم و فاینورد شب گذشته (پنجشنبه) در دور برگشت از مرحله پلی‌آف صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا و در ورزشگاه المپیکوی شهر رُم به مصاف هم رفتند که این بازی پس از تساوی یک – یک در وقت‌های عادی و اضافه؛ در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 2 به سود شاگردان دانیله دِروسی خاتمه یافت.

حمایت سرمربی فاینورد از جهانبخش1

حمایت سرمربی فاینورد از هافبک ایرانی خود به دلیل خراب کردت پنالتی

علیرضا جهانبخش که در دقیقه 119 این بازی برای زدن یکی از ضربات پنالتی به جای متس ویفر به بازی آمد، پنالتی سوم فاینورد را به هدر داد و با توجه به پنالتی‌ای که دیوید هانکو قبل از او به هدر داده بود، شاگردان آرنه اشلوت شکست را پذیرا شدند و از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند.با وجود از دست دادن پنالتی حمایت سرمربی از این دو بازیکن خود دریغ نشد.

حمایت سرمربی فاینورد از جهانبخش

اشلوت 45 ساله درباره دیوید هانکو و علیرضا جهانبخش که به ترتیب پنالتی‌های دوم و سوم فاینورد را در ضربات پنالتی هدر دادند و همچنین در دفاغ از تصمیم خود برای فرستادن بال ایرانی‌اش به بازی در دقیقه 119 با هدف زدن یکی از پنالتی‌های تیمش اظهار داشت: هانکو و جهانبخش در پایان بازی از من بابت از دست دادن پنالتی‌های خود عذرخواهی کردند. ضربات پنالتی هم به شکلی است که ممکن است گلزنی کنید یا آن را به هدر بدهید. دیوید و علیرضا در لیست پنالتی‌زن‌های ما در جایگاه بسیار بالایی هستند. مطمئن بودم که اگر جهانبخش پنالتی را از دست بدهد، شما این بحث را خواهید کرد که آیا فرستادن او در پایان بازی برای زدن پنالتی کاری عاقلانه بود یا خیر. علیرضا به فشار عادت کرده است و فکر می‌کنم او گاهی اوقات دست‌کم گرفته می‌شود. متأسفانه او موفق به گلزنی نشد.

حمایت سرمربی فاینورد از جهانبخش2

فهرست