دنی آلوز پس از تحمل 14 ماه حبس با قرار وثیقه از زندان آزاد شد.به نقل از نشریه مارکا، دیوان عالی عدالت کاتالونیا اعلام کرد با تأمین قرار وثیقه یک میلیون یورویی برای دنی آلوز، او ساعت 11:30 صبح امروز به وقت محلی، از زندان برایانس 2 بارسلونا آزاد شده است.

دنی آلوز پس از 14 ماه از زندان آزاد شد

دنی آلوز پس از تحمل یک سال و دو ماه حبس به دلیل تجاوز جنسی با قرار وثیقه 1 میلیون دلاری آزاد شد.

آلوز بابت جرمی که در دو سال پیش مرتکب شد، از سوی دادگاه به چهار سال و شش ماه حبس و پرداخت 150 هزار یورو غرامت به شاکی پرونده متهم شد که وکلای او به مورد نخست این حکم اعتراض کرده‌اند و پرونده برای بررسی مجدد به دادگاه تجدیدنظر ارجاع داده شده است.

دنی آلوز پس از 14 ماه از زندان آزاد شد1

قاضی پرونده هردو پاسپورت این بازیکن برزیلی را مصادره کرده و او اجازه برقراری هرگونه ارتباط با شاکی را تا زمان اعلام حکم قطعی ندارد.

دنی آلوز از هفته گذشته فرصت داشت که وثیقه یک میلیون یورویی برای آزادی موقتش را فراهم کند، اما با وجود داشتن ثروتی حدود 50 میلیون یورو، تا به امروز نتوانسته بود این وثیقه را تأمین کند، چرا که حساب‌های بانکی وی در برزیل به دلیل شکایت همسر سابقش از پرداخت نشدن نفقه و هزینه نگهداری از فرزندان مشترکش با آلوز مسدود است. در واقع همین مسئله هم باعث شده بود که او نتواند غرامت 150 هزار یورویی شاکی را از جیب خود پرداخت کند و هموطنش نیمار آن را پرداخت کرد.

دنی آلوز پس از 14 ماه از زندان آزاد شد2

فهرست