روحیه دادن استقلالی ها به دروازه بان نساجی مازندران پس از پایان بازی از نکات جالب این بازی در نیمه نهایی جام حذفی بود.پیش از شروع بازی استقلال – نساجی تماشاگران پرشمار حاضر در استادیوم به عملکرد علیرضا حقیقی در بازی با پرسپولیس انتقاد شدیدی داشتند که این شعارها در پایان بازی موجب مصاحبه از سوی دروازه بان تیم نساجی شد. او در نکته ای جالب گفت؛ تماشاگران استقلال تصور می کردند تیمشان با تیم علیرضا حقیقی بازی دارد نه نساجی. به زعم دروازه بان نساجی از دست دادن قهرمانی توسط تیم های سپاهان و استقلال به عملکرد آنها در هفته های پایانی برمی گشت نه عملکرد او در درون دروازه نساجی.

روحیه دادن استقلالی ها به گلر نساجی پس از پایان بازی1

روحیه دادن استقلالی ها به حقیقی پس از حذف از رقابت های جام حذفی

حقیقی در حالی فصل گذشته با نساجی قهرمان جام حذفی شده بود که صاحب عنوان سومین خط دفاعی ضعیف لیگ برتر را به خود اختصاص داد و این فصل هم نساجی با ۴۴ گل خورده دارای دومین خط دفاعی ضعیف لیگ برتر بعد از نفت مسجد سلیمان با ۵۹ گل خورده بود.

روحیه دادن استقلالی ها به گلر نساجی پس از پایان بازی

به هر صورت با سوت پایان بازی از سوی حسن اکرمی و در حالی که استقلالی ها مشغول شادی صعود به فینال جام حذفی بودند برخی از استقلالی ها به سمت علیرضا حقیقی رفتنند تا به او دلداری بدهد. علی شیخ الاسلامی مربی فصل گذشته نساجی که این فصل در استقلال به عنوان آنالیزور حضور دارد به همراه روزبه چشمی و خسرو حیدری به سمت علیرضا حقیقی رفتند و به او خسته نباشید گفتند.

روحیه دادن استقلالی ها به گلر نساجی پس از پایان بازی2

فهرست