ستاره استقلال در این فصل در کنار مهدی قایدی بدون شک محمد محبی بوده است.این بازیکن که به صورت قرضی در استقلال بازی می کند،عضو باشگاه سانتاکلارای پرتغال است و با این باشگاه قرارداد دارد.در حال حاضر این باشگاه پرتغالی به دسته دوم پرتغال سقوط کرده و محبی مایل به بازی کردن در این باشگاه و این موقعیت نمی باشد اما اختیار ستاره استقلالی‌ها دست خودش نیست و باشگاه پرتغالی برای او تصمیم می‌گیرد.

ستاره استقلال را سپاهان می خواهد

هر باشگاهی هم که محبی را می‌خواهد باید با باشگاه سانتاکلارا مذاکره کند و این بازیکن را به صورت قرضی یا دائمی به خدمت بگیرد.باشگاه سپاهان یکی از تیم هایی است که به فکر جذب این مهاجم وینگر می باشد. محبی که از سپاهان به فوتبال ایران مطرح شد،باید منتظر نتیجه مذاکرات دو باشگاه سپاهان و استقلال با سانتاکلارا باشد تا تکلیفش برای سال بعد مشخص شود.

ستاره استقلال را سپاهان می خواهد1

ستاره استقلال مورد توجه باشگاه سپاهان قرار گرفته است.

گفتنی است دو سال قبل سپاهانی‌ها دقیقا با همین روش شهریار مغانلو را که به صورت قرضی در پرسپولیس بازی می‌کرد،به خدمت گرفت و پرسپولیس هم هرچقدر تلاش کرد نتوانست مغانلو را به خدمت بگیرد و در واقع زورش به سپاهانی‌ها نرسید.حال ممکن است دوباره داستان پرسپولیس و مغانلو ،این بار برای استقلال و در ماجرای محبی تکرار شود.

ستاره استقلال را سپاهان می خواهد2

فهرست