سرمربی اوکراین در پی اظهارات رئیس یوفا به دلیل ترجیح دادن حضور ایتالیا در یورو نسیت به اوکراین انتقاد کرد. ایتالیا، قهرمان اروپا باید در شهر لورکوزن آلمان در دیداری حساس به مصاف تیم ملی اوکراین برود. ایتالیا در صورت پیروزی یا مساوی جواز حضور در یورو را به دست خواهد آورد. تمام بازی‌های خانگی اوکراین در گروه C به دلیل حمله روسیه به این کشور در مکان‌های بی‌طرف برگزار شده است.چفرین به رسانه ایتالیایی لاپرس گفت: ایتالیا باید به یورو ۲۰۲۴ صعود کند، در غیر این صورت فاجعه خواهد بود. تیم ملی ایتالیا خیلی مهم است و فکر می‌کنم اوکراین را شکست خواهد داد.

سرمربی اوکراین از رئیس یوفا عصبانی است

سرمربی اوکراین نسیت به موضع گیری رئیس فیفا به حضور ایتالیا در یورو 2024 ناراحت شده است.

سرهی ربروف، سرمربی اوکراین از الکساندر چفرین، رئیس یوفا انتقاد کرد. مهاجم سابق دیناموکیف، تاتنهام و وستهام در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی خود در لورکوزن گفت که این اظهارات فقط به انگیزه بیشتر بازیکنانش برای صعود کمک کرده است. در این گروه انگلیس پیش از این توانست با کسب رتبه نخست جواز صعود به دور بعدی را به دست بیاورد.

سرمربی اوکراین از رئیس یوفا عصبانی است2

ربروف گفت: ما به آنچه چفرین گفته است علاقه ای نداریم. وظیفه ما این نیست که روی چنین نظراتی تمرکز کنیم. اما تنها کاری که آنها واقعاً می‌توانند انجام دهند این است که روی بازیکنان من تأثیر بگذارند تا آنها را عصبانی‌تر و باانگیزه‌تر کنند. من فکر می‌کنم ما شانس خوبی داریم. این بازی با بازی در سن سیرو متفاوت است.

فهرست