سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران در نخستین نشست خبری خود اعلام کرده است که برای کسب سهمیه پاریس به ایران آمده است.

سرمربی جدید تیم ملی والیبال برای کسب سهمیه المپیک به ایران آمده است

سرمربی جدید تیم ملی والیبال مردان ایران وارد ایران شد.

موریس موتو پائز سرمربی تیم ملی والیبال در نشست خبری با نمایندگان رسانه ها گفت: خوشحال هستم که در ایران حضور دارم. به تازگی کار را با کادر فنی و بازیکنان شروع کردیم و همکاری نزدیکی با مسئولین فدراسیون داریم. با قلب و عشق کار را شروع کردیم تا ان شاالله در تابستان یک کار بزرگ انجام دهیم و آن هم کسب سهمیه المیپیک است.

او در مورد شناختش از والیبال ایران گفت: من متولد برزیل هستم و ریشه و خانواده ام در برزیل هستند. ۳۷ سال پیش با همسرم به فرانسه رفتیم و سه فرزند من در آن جا متولد و بزرگ شدند و از هر دو کشور تجربیاتی کسب کردم که امیدوارم همه را به ایران منتقل کنم. همه با کیفیت والیبال ایران آشنا هستند و ایران در سطح پایه هم بازیکنان خوبی دارد. بازیکنان عشق بازی برای کشورشان را دارند همه باور داریم تحقق هدف راه یابی به المپیک باورپذیر است و من هم خوشحالم که این تیم را رهبری می‌کنم.

سرمربی جدید تیم ملی والیبال برای کسب سهمیه المپیک به ایران آمده است2

در آخر پائز در مورد نبود ستاره ها در تیم ملی هم گفت:حضور بازیکنان بزرگ ستاره خیلی مهم نیست و بیشتر باید به ساخت تیم باور داشته باشیم. سال پیش خیلی از این بازیکنان حضور داشتند، اما نتایج خوب نبود. سیکل المپیک چهار ساله است و ما در یک ماه باید این کار را انجام دهیم. هدفی داریم که همه مردم ایران باید آن را با عشق باور داشته باشند و هر بازیکنی باید با قلب خود برای عشقش بیاید و بجنگد و هر کس این باور را ندارد بهتر است در تیم حضور نداشته باشد و امیدوارم تابستان امسال یک اتفاق خوب رقم بخورد.

سرمربی جدید تیم ملی والیبال برای کسب سهمیه المپیک به ایران آمده است1

فهرست