سرمربی پرسپولیس پس از پایان بازی تیمش مقابل مس رفسنجان با اعلام یک خبر همه را شوکه کرد.یحیی گل محمدی پس از کسب نتیجه 1_1 مقابل تیم مس رفسنجان در نشست خبری پس از پایان بازی گفت که از سمت خود کناره گیری می کند و برای فرد جدیدی که سکان پرسپولیس را در دست بگیرد آرزوی موفقیت می کنم.

سرمربی پرسپولیس از تیم خداحافظی کرد1

سرمربی پرسپولیس سه ماه پیش مشکل قرارداد داشت که با باشگاه فسخ کرده است.

گل‌محمدی در اعتراض به شرایط پرسپولیس در نشست خبری برای چندمین بار در 4 سال اخیر از پرسپولیس خداحافظی کرد و باید دید این بار این کناره گیری واقعیت دارد یا باز هم شرایط به سود سرمربی پرسپولیس تغییر خواهد کرد.

سرمربی پرسپولیس از تیم خداحافظی کرد

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از این بازی گفت: ما نتوانستیم آن طور که باید و شاید آماده مسابقات شویم. نیم‌فصل دشواری را پشت سر گذاشتیم. در نقل و انتقالات نتوانستیم آن طور که باید و شاید یار بگیریم. جنگ‌های رسانه‌ای را باختیم. در همه جنگ‌های بیرون از زمین شکست خوردیم و فقط در داخل زمین پیروز شدیم. در پرسپولیس باید آدم‌های قوی حضور داشته باشند که بتوانند قهرمانی به دست بیاورند. در نهایت نیم‌فصل دشواری برای ما بود. گرفتن ۳۰ امتیاز کار بسیار بزرگی بود. از همه بازیکنان تشکر می‌کنم. آن‌ها با جان و دل بازی کردند. با توجه به مشکلات مالی و امکانات، آن‌ها تلاش کردند. متاسفانه باید بگویم که با این شرایط من به شخصه نمی‌توانم ادامه دهم. من سه ماه پیش مشکل قرارداد داشتم که با باشگاه فسخ کردم اما یک حرکت دلگرم‌کننده از طرف باشگاه انجام نشد. از همین جا از همه پرسپولیسی‌ها تشکر می‌کنم و همه‌شان را به خدای بزرگ می‌سپارم و برای فرد جدید آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس از تیم خداحافظی کرد2

فهرست