علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی به تمامی احتمالات و موضوعات مطرح شده در خصوص احتمال رویارویی حسن یزدانی و‌ کامران قاسمپور‌ در انتخابی این وزن پاسخ داده است.علیرضا دیبر در این مورد گفت: یزدانی یکی از قهرمانان بزرگ‌ تاریخ کشور ماست و آدمی نداریم که اینقدر خوب کشتی بگیرد. کتف حسن از ۳ جا عمل شده و عمل ساده‌ای نبوده است. دکتر گفته بود ۴ ماهه روی تشک می‌آید اما بعد گفتند اردیبهشت به تمرینات بازمی‌گردد. من خودم کتف عمل کرده‌ام. بعد از عمل کتف باید بتوانی کشتی تمرین کنی. باید اول ببینیم وضعیت حسن چگونه است. اگرحسن آقا باشد حتما تیم ما قوی‌تر می‌شود. باید اردیبهشت روی تشک بیاید تازه مرور فن را شروع کند و بعد ببینیم کتف او چگونه جواب می‌دهد. من از همه نگران‌تر هستم که یزدانی نرسد.

علیرضا دبیر تکلیف وزن 86 کیلو گرم را مشخص کرد2

علیرضا دبیر همه چیز را در مورد وزن 86 کیلوگرم تیم ملی را به وضعیت کتف حسن یزدانی می داند.

علیرضا دبیر درباره احتمال رقابت کامران قاسمپور با یزدانی برای رفتن به المپیک، عنوان کرد: بالاخره ما می‌خواهیم تیم قوی شود. عزیزترین رفیق من پژمان درستکار است. تصمیم من برای تعویض او فنی نبود. من هنوز هم او را قبول دارم و عاشقش هستم و خیلی دوستش دارم. هنوز هم ایمان دارم او خوب است اما تصمیم من مدیریتی بود.

علیرضا دبیر تکلیف وزن 86 کیلو گرم را مشخص کرد

علیرضا دبیر در پایان گفت: خب وفتی با رفیق خودم این کار را بکنم،‌ کامران و حسن که مشخص است. قطعا هر تصمیمی به نفع تیم ملی کشتی کشورم باشد را می‌گیرم. درباره وزن ۸۶ کیلوگرم هر احتمالی وجود دارد. اینکه حسن آقا انتخاب شود و اینکه کشتی انتخابی بگذاریم، همه چیز به وضعیت کتف حسن آقا بستگی دارد. ما بر اساس وضعیت حسن تصمیم می‌گیریم اما حتما اشتباهی که دوره خود من شد و بدون تست به المپیک رفتم را نباید بگذاریم تکرار شود. باید حسن بخاطر خودش هم که شده تست شود.

علیرضا دبیر تکلیف وزن 86 کیلو گرم را مشخص کرد1

فهرست