غیبت ستارگان ایرانی در رقابت های مجارستان از حساسیت آن کاسته است. با آغاز چهارمین دوره مسابقات رنکینگ دار بوداپست مجارستان، تنها دو ماه دیگر تا مسابقات جهانی کشتی  زمان باقی خواهد ماند و اکثر کشورها قصد دارند تیم های خود را برای حضور در رقابت های جهانی بلگراد نهایی کنند. به همین منظور از مسابقات رنکینگ دار مجارستان برای این امر استفاده خواهند کرد.

غیبت ستارگان ایرانی در رقابت های رنکینگ دار اتحادیه جهانی در مجارستان2

غیبت ستارگان ایرانی در رقابت های مجارستان از کیفیت این رقابت ها می کاهد.

ایران در مسابقات رنکینگ دار مجارستان از کشتی گیرانی همچون احمد محمدنژادجوان در وزن 57 کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی و یاسین رضایی در 70 کیلو گرم، محمد نخودی دارنده مدال نقره جهان (ایران) و علی سوادکوهی (ایرانی) در وزن 79 کیلوگرم و امیرحسین فیروزپور و محمد مبین عظیمی در وزن 92 کیلوگرم بهره خواهد برد.

غیبت ستارگان ایرانی در رقابت های رنکینگ دار اتحادیه جهانی در مجارستان

با توجه به اسامی اعلام شده ستاره های عنوان دار ایرانی در این مسالقات حضور نخواهند داشت. حسن یزدانی، امیرحسین زارع، رحمان عموزاد، کامران قاسم پور، یونس امامی و رضا اطری نفرات شاخص و غیبت ستارگان ایرانی در این  رقابت ها می باشند.تیم ملی کشتی آزاد آمریکا در این دوره از رقابت نفرات اصلی خود را که به تازگی در انتخابی مشخص کرده است حضور پیدا خواهد کرد.در این مسابقات همچنین ستاره‌های دیگری از کشور های دیگر حضور دارند که به گنو پتریاشویلی گرجستانی و طاها آکگل می توان اشاره کرد.

غیبت ستارگان ایرانی در رقابت های رنکینگ دار اتحادیه جهانی در مجارستان1

رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام امره پولیاک مجارستان و چهارمین مرحله رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی که روزهای ۲۲ تا ۲۵ تیرماه برگزار می‌شود.

فهرست