فابیو کاپلو معتقد است آ اس رم اکنون در همان سطح یوونتوس قرار دارد.

فابیو کاپلو مربی و کارشناس ایتالیایی در مورد تیم های مدعی این فصل سری آ اظهار نظر کرده است.یوونتوس فصل گذشته نتوانست جامی را کسب کند و در فصل نقل و انتقالات مشغول جذب بازیکنان مورد نیاز خود می باشد.آنخل دی ماریا، گلیسون برمر و پل پوگبا به یوونتوس پیوستند، اما پوگبا در حال حاضر مصدوم شده است. این در حالی است که سایر باشگاه های سری A کیفیت خود را بهبود بخشیدند. برای مثال رم پائولو دیبالا، نمانیا ماتیچ و جورجینیو واینالدوم را به تیم خود اضافه کرده است، طوری که کاپلو معتقد است که آنها اکنون در همان سطح یووه هستند.

فابیو کاپلو معتقد است آ اس رم اکنون در همان سطح یوونتوس قرار دارد.1

فابیو کاپلو در بین تیم های مدعی قهرمانی در سری آ شانس اینتر را از سایر تیم ها بالاتر می داند.

فابیو کاپلو گفت: در حال حاضر، فقط اینتر یک قدم جلوتر از بقیه است. با توجه به خریدهای صورت گرفته رم الان در سطح یووه است و توانسته کیفیت خود را بهتر کند. اگر یووه تیم خود را تقویت نکند، دیگران که این کار را انجام می دهند و یووه را پشت سر می گذارند. بهترین راه برای جبران فصل قبل این است که بازیکنان جدید را به تیم خود اضافه کنیم. تا کنون خیلی خوب این کار را انجام نداده ایم، بنابراین باید در روزهای باقی مانده از این پنجره نقل و انتقالات کارهای بیشتری انجام دهیم وگرنه ضرر خواهیم کرد.

فابیو کاپلو معتقد است آ اس رم اکنون در همان سطح یوونتوس قرار دارد.2

پیشتر آلگریاز مدیران یوونتوس درخواست کرده بود که با سه بازیکن قرارداد امضا شود؛ فیلیپ کاستیچ بازیکن آینتراخت فرانکفورت، لئوناردو پارداس هافبک آرژانتینی پاری سن ژرمن و آلوارو موراتا مهاجم اتلتیکو مادرید سه بازیکنی هستند که آلگری به آنها احتیاج دارد.

فهرست