فشار شدید در باشگاه بارسلونا برای خیلی از بازیکنان و حتی مربیان شرایط ادامه دادن را فراهم نمی کند.رافینیا، ستاره بارسلونا و برزیل، فصل خوبی را پشت سر گذاشته اما اعتراف می‌کند که در برخی از لحظات قصد داشت همه چیز را رها کند و برود.

فشار شدید در بارسلونا باعث بازنشستگی زود هنگام ستاره برزیلی22

فشار شدید در بارسلونا موجب می شود تا بازیکنان نتوانند خودشان را در این باشگاه راحت و بدون دغدغه احساس کنند.

این بازیکن ۲۷ ساله در حال حاضر در برزیل حضور دارد و برای کوپا آمریکا آماده می‌شود و جایگاه خود را در سلسائو به دست آورده است. رافینیا پس از انتقال ۵۸ میلیون یورویی از لیدز یونایتد، به سختی با ژاوی هرناندس که عثمان دمبله را به او ترجیح می‌داد کنار آمد.

او به نقل از مارکا گفت: «اخیراً به دلیل مشکلات شخصی و حرفه‌ای به این فکر کردم که همه چیز را ترک کنم. به تسلیم شدن و ترک فوتبال فکر کردم، زیرا دلیلی نداشت که مشکلات روحی یا سختی‌ها و حملات رسانه‌ها یا هواداران را تحمل کنم. تصور اینکه روزی پسرم بتواند من را الگو و الهام بخش خود بداند، نه به عنوان بهترین در جهان، بلکه به عنوان یک مرجع، ارزش زیادی دارد و منصرفم کرد.»

فشار شدید در بارسلونا باعث بازنشستگی زود هنگام ستاره برزیلی2

به نظر می رسد در باشگاه بارسلونا طوفان رسانه ای در حدی می باشد که در مقطعی باعث می شود فشار شدید و غیر قابل تحمل شود.ژاوی هرناندس نیز اوایل این فصل کار در بارسلونا را بی‌رحمانه و ناخوشایند توصیف کرد و واضح است که او در این مورد تنها نیست و عده زیادی در باشگاه تحت فشار هستند.

 

فهرست