فیل فودن در سیتی بیشترین حقوق را دریافت خواهد کرد.باشگاه منچسترسیتی قصد دارد ستاره انگلیسی‌اش را به دریافت کننده بیشترین حقوق در میان تمام فوتبالیست‌های بریتانیایی تاریخ تبدیل کند.فیل فودن پس از بازگشت از مسابقات یورو 2024 به بازیکن دریافت کننده بالاترین حقوق در میان تمام فوتبالیست‌های تاریخ بریتانیا تبدیل خواهد شد.

فیل فودن پر درآمد ترین بازیکن تاریخ لیگ جزیره2

فیل فودن با عقد قرارداد جدید با سیتی به پر درآمدترین بازیکن تاریخ لیگ جزیره تبدیل خواهد شد

منچستر سیتی در نظر دارد که با ستاره 24 ساله انگلیسی اش قراردادی جدید منعقد کند و حقوق او را به حدود 375 هزار پوند در هفته افزایش دهد. این در حالیست که از قرارداد فعلی او با سیتی هنوز سه سال دیگر باقی مانده است و در حال حاضر هفته‌ای 200 هزار پوند حقوق می‌گیرد.

فیل فودن پر درآمد ترین بازیکن تاریخ لیگ جزیره1

دلیل این تصمیم سیتی، نگرانی از وسوسه شدن بازیکن ملی‌پوش در صورت دریافت پیشنهاد از رئال مادرید است و با این حرکت حقوق او هم اندازه حقوق دریافتی هم‌تیمی نروژی‌اش ارلینگ هالند خواهد شد.قرار است قرارداد جدید فودن او را تا 30 سالگی به سیتی متعهد کند. در رده‌بندی فعلی بازیکنان دریافت کننده بالاترین حقوق در لیگ برتر انگلیس، کوین دی‌بروینه با حقوق 400 هزار پوند در هفته نفر اول است و رحیم استرلینگ با 325 هزار پوند در هفته‌ای که از چلسی می‌گیرد، پردرآمدترین بازیکن انگلیسی است.

فهرست