لیونل مسی تنها یک هدف دارد قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن پاری سن ژرمن1

لیونل مسی ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن که این فصل در پاریس نتوانست به آن هدفی که می خواست دست یابد.او در اولین فصل حضورش در این تیم موفق شد قهرمان لیگ فراسنه شود اما حذف تلخی در لیگ قهرمانان اروپا در مقابل رئال مادرید تجربه کرد.با این حال طبق گزارش نشریه اکیپ، مسی تنها یک هدف دارد: قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده با پیراهن پی‌اس‌جی.
او دیشب آخرین بازی فصل خود را برابر متز انجام داد و از حالا مهیای فصل بعد خواهد شد. مسی کار خود را با ۱۱ گل و ۱۴ پاس گل در ۳۴ بازی به اتمام رساند و باید دید فصل بعد چه خواهد کرد.

لیونل مسی تنها یک هدف دارد قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن پاری سن ژرمن2

لیونل مسی در اولین سال حضورش در پاریس فقط به کسب جام در لیگ فرانسه اکتفا کرد.

لیونل مسی  در پایان فصل با انتشار عکسی در اینستاگرام خود نوشت:« می‌خواهم از هم‌تیمی‌هایم به‌خاطر لطفی که از روز اول به من داشتند، تشکر کنم. همچنین از خانواده‌ام به‌خاطر حمایت و همراهی همیشگی. از هر لحاظ سالی متفاوت برایم بود ولی در پایان توانستیم فاتح لیگ شویم. جامی که برایم معنای خاصی داشت و مشتاق بودم در پاریس کسب کنم چرا که اولین قهرمانی من با پی‌اس‌جی محسوب می‌شد.
حذف از لیگ قهرمانان(برابر رئال) در دیداری که برتر بودیم، خاطره تلخی بود ولی خوشحالم که به یکی از اهداف‌مان یعنی قهرمانی لیگ رسیدیم. مطمئنم که در سال ۲۰۲۲ اتفاقات خوبی در راه‌اند. سال مهمی خواهد بود و ما با جاه طلبی برای همه جام‌ها خواهیم جنگید.»

فهرست