هافبک پرسپولیس و یا شاه ماهی نقل و انتقالات دو فصل پیش لیگ برتر اکنون در آستانه جدایی از پرسپولیس می باشد.سعید صادقی که دو فصل قبل و در پنجره تابستانی در نقش شاه‌مهره نقل و انتقالاتی ظاهر شده بود، اکنون با پایان قراردادش هنوز با این تیم به توافق و مذاکره نهایی نرسیده تا جدایی‌اش از این تیم دور از ذهن نباشد.

هافبک پرسپولیس با دو پیشنهاد مالی مناسب مواجه شده است1

هافبک پرسپولیس سعید صادقی در آستانه جدایی از جمع سرخ پوشان پایتخت می باشد.

به نقل از ورزش سه هافبک تکنیکی پرسپولیس که در اواخر فصل گذشته فرصت چندانی به دست نیاورده بود و به نظر از این موضوع ناراضی به نظر می‌رسید، شاید بی‌میل نباشد با توجه به پیشنهادات مالی بالاتر مسیر جدایی و چالش جدیدی را در پیش داشته باشد.

دو تیم صنعتی پیشنهادات بسیار خوبی به این بازیکن داده اند و در انتظار جواب این ستاره می باشند.این در حالی است که با جدایی مهدی ترابی، سعید صادقی شاید از این حیث نظرش درباره جدایی از پرسپولیس تغییر یابد و به دنبال فضایی بهتر برای حضور در ترکیب اصلی تیم باشد.

هافبک پرسپولیس با دو پیشنهاد مالی مناسب مواجه شده است2

باشگاه پرسپولیس نیز بی‌میل نیست به توافق دوباره با این بازیکن مازنی برای عقد قرارداد دوباره دست یابد و باید در نهایت دید تصمیم سعید صادقی برای فصل آتی به چه شکل خواهد بود و آیا همچنان با پیراهن شماره 21 به کار خود ادامه خواهد داد یا مقصد جدیدی را در نظر خواهد گرفت.

هافبک پرسپولیس با دو پیشنهاد مالی مناسب مواجه شده است

فهرست