هدف بعدی گواردیولا قهرمانی با سیتی در جام باشگاه های جهان می باشد.منچسترسیتی به نخستین تیم تاریخ لیگ برتر انگلیس تبدیل شد که موفق می‌شود در یک فصل چهار جام را به دست آورد. فیروزه‌ای‌پوشان شهر منچستر در سوپرجام اروپا به مصاف سویا رفتند و توانستند در ضربات پنالتی به پیروزی دست پیدا کرده و جام قهرمانی را بالای سر ببرند. این چهارمین جامی است که منچسترسیتی با هدایت پپ گواردیولا در سال جاری کسب می‌کند.

هدف بعدی گواردیولا قهرمانی در جام باشگاه های جهان می باشد2

هدف بعدی گواردیولا کسب جام در جام باشگاههای جهان می باشد.

سیتی به نخستین تیم در تاریخ لیگ برتر انگلیس تبدیل شد که توانست چهارگانه را به دست آورد. این تیم پیش از این توانسته بود قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد.
پپ گواردیولا، سرمربی سیتی، در نشست خبری پایان بازی گفت: بسیار خوشحالیم که قهرمانی در این جام را برای نخستین بار در تاریخ به دست آوردیم. ادرسون دو بار ما را در این بازی نجات داد. ما هفته پیش جام خیریه را از دست دادیم اما خوشبختانه امشب جام قهرمانی را بالای سر بردیم.

هدف بعدی گواردیولا قهرمانی در جام باشگاه های جهان می باشد1

گواردیولا در پایان گفت: واقعیت را بگویم که از این قهرمانی بسیار خوشحالم؛ آن هم در شرایطی که هفته گذشته یک جام از دست دادیم. می‌توانستیم همه جام‌ها را در سال جاری کسب کنیم. اکنون نوبت قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌هاست.

هدف بعدی گواردیولا قهرمانی در جام باشگاه های جهان می باشد

فهرست