هواداران تراکتور در جریان تمرین تیمشان علیه بعضی از بازیکنان شعار هایی را سر دادند.هواداران تراکتور که همواره حضور پرشوری در ورزشگاه‌ها دارند با تشویق پاکو خمز نشان دادند که فوتبال را خوب می‌فهمند و درک می‌کنند. آنها به درستی مشکل تیمشان را در جایی غیر از نیمکت می‌بینند. پاکو خمز فصل گذشته توانایی‌های فنی خود را نشان داد و به گفته بسیاری از کارشناسان تراکتور حتی بهتر از تیم‌هایی که تا روز آخر مدعی قهرمانی بودند،فوتبال بازی می‌کرد. امسال هم هواداران تراکتور تشخیص داده‌اند که مشکل تیمشان به کادر فنی مربوط نمی‌شود و به همین دلیل شعارهایی را علیه بازیکنان و یکی دو نفر از عوامل این تیم سر دادند.

هواداران تراکتور در تمرین سرمربی اسپانیایی را تشویق کردند1

هواداران تراکتور در حاشیه تمرین این تیم به تشویق پاکو خمز پرداخته و از او حمایت کردند.

تیم تراکتور در این فصل یکی از تیم های پر مهره می باشد و با توجه به نفراتی که دارد هنوز نتایج قابل قبولی را کسب نکرده است.هرچند که این تیم محبوب تا امروز فقط ۱۰ بازی انجام داده و هنوز دو سوم بازی‌های تراکتور در لیگ برتر باقی مانده است اما سطح توقعات هواداران فوتبال فهم این تیم به درستی بالاتر از این حرف‌هاست و آنها انتظار دارند تیم محبوب آذربایجان در ادامه راه نتایج بهتری کسب کند.

هواداران تراکتور در تمرین سرمربی اسپانیایی را تشویق کردند2

هواداران تراکتور پاکو خمز را در نتایج نسبتا ضعیف تیمشان مقصر نمی‌دانند و این مسئله را با شعارهایی که تمرین دادند، ثابت کردند.تراکتور از ۱۰ بازی خود ۵ دیدار را برده و ۵ دیدار دیگر را با شکست پشت سر گذاشته و مقابل هیچ حریفی به نتیجه مساوی نرسیده است.

فهرست