هو کردن هافبک آلمانی باشگاه رئال مادرید در حین بازی دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در چارچوب سوپر کاپ اسپانیا که در کشور عربستان برگزار شد، صورت گرفت.نکته قابل توجه در این بازی استقبال بد هواداران عربستانی از تونی کروس بود به طوری که هر بار که این بازیکن آلمانی صاحب توپ می‌شد توسط هواداران هو می‌شد که این تعجب بسیاری را به دنبال داشت.

 

هو کردن هافبک آلمانی در سوپر کاپ اسپانیا2

هو کردن هافبک آلمانی رئال مادرید در خاک عربستان توسط هواداران عربستانی

تونی کروس یکی از منتقدان حضور ستاره‌های بزرگ در فوتبال عربستان بود. او پیش از این بعد از انتقال گابریل ویگا ۱۸ ساله به الاهلی گفت: می‌گویند که در عربستان فوتبال جذاب شده ست اما به نظر من تمام آن چه که در آنجا وجود دارد پول است. چنین تصمیم‌های تنها برای پول و علیه فوتبال است. در نهایت باید بازیکنان خودشان تصمیم بگیرند اما من موافق نیستم. برای بازیکنانی که در سال‌های پایانی فوتبال خود هستند چنین تصمیم‌های طبیعی است اما برای بازیکنانی که هنوز در ابتدای دوران فوتبالی خود هستند این تصمیم بسیار عجیب است. نبود حقوق بشر مانع می‌شود که من راهی لیگ عربستان شوم.

هو کردن هافبک آلمانی در سوپر کاپ اسپانیا

روزنامه آس نوشت که این سخنان تند تونی کروس باعث عصبانیت هواداران عربستانی شد و آن‌ها در دیدار رئال برابر اتلتیکو مادرید ستاره آلمانی را به هنگام ورد به ورزشگاه هو کردند.نکته عجیب‌تر این که حاضران در ورزشگاه حتی به سکوت یک دقیقه‌ای دو تیم به احترام درگذشت فرانتس بکن باوئر اسطوره ژرمن‌ها احترام نگذاشتند و با سوت‌های ممتد خود به چنین رفتاری اعتراض کردند.

فهرست