پیشنهاد سرمربیگری برای مرد سرشناس و آرام پرسپولیس از جانب دو تیم لیگ برتری داده شده است.کریم باقری را باید مهم ترین جدا شده پرسپولیس در شروع لیگ بیست و سوم خواند که به دلایلی نامشخص راهش از یحیی گل محمدی جدا شد.

پیشنهاد سرمربیگری برای مرد بی حاشیه پرسپولیس2

پیشنهاد سرمربیگری برای کریم باقری از لیگ برتر رسیده است.

پیش از شروع لیک رضا درویش در مورد همکاری باشگاه با باقری گفته بود:من نقش باقری را نادیده نگرفتم. او با ما قرارداد نداشت و یک عضو جدید را به کادرفنی اضافه کردیم. یک همفکری بین باشگاه بود. سال آینده نیز احتمال دارد یک تا ۲ بازیکن ما از گردونه بازی به بازنشستگی برسند. همه آنها نیز قابل و تاثیرگذار هستند. یک روزی علی پروین بازیکن و مربی بود و بعدش فقط مربی شد اما نمی‌توانستیم تا ابد او را نگه داریم.حالا گفته می شود یک تیم لیگ برتری به کریم باقری پیشنهاد سرمربیگری داده اما ظاهرا او نپذیرفته است.

پیشنهاد سرمربیگری برای مرد بی حاشیه پرسپولیس1

پیش از شروع لیگ و پس از کشمکش های میان باشگاه پرسپولیس و کریم باقری بر سر تمدید یا عدم تمدید قرارداد، اخباری مبنی بر پیشنهاد دو تیم لیگ برتری به این چهره شناخته شده، مطرح شد.
کریم باقری در این رابطه گفت: هر چیزی باید با سلسله‌مراتب خودش جلو برود و اینطور نیست که وقتی پیشنهادی داده شود خیلی سریع آن را قبول کنم.

فهرست