علیرضا فغانی داور با تجربه ایرانی در رقابت های جام ملت های آسیا به عنوان نماینده فوتبال استرالیا در این رقابت ها حضور خواهد داشت.AFC اسامی داوران حاضر در دوره آتی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را اعلام کرد که داورانی از کشورمان نیز در این فهرست دیده می‌شوند.تعداد 74 داور برای این رقابت ها از جانب AFC انتخاب شده است.

علیرضا فغانی نماینده فوتبال استرالیا در جام ملت ها خواهد بود1

علیرضا فعانی در جام ملت های آسیا حاضر خواهد بود

سایت AFC در این باره نوشت: ۳۵ داور به همراه ۳۹ کمک داور، شامل دو داور استندبای (رزرو) برای هر جایگاه از ۱۸ کشور بر مبنای مهارت در مدیریت بازی، دانش فنی، آمادگی فیزیکی و عملکردی که در سطح قاره‌ای و جهانی از خود نشان داده‌اند، انتخاب کرده است. همچنین برای اولین بار، همه دیدارهای جام ملت‌های آسیا با سیستم کمک داور ویدئویی (VAR) برگزار خواهد شد.

علیرضا فغانی نماینده فوتبال استرالیا در جام ملت ها خواهد بود

علیرضا فغانی که به همراه عبدالرحمان قطری باتجربه‌ترین داور مسابقات محسوب می‌شود، برای سومین بار در جام ملت‌های آسیا قضاوت خواهد داشت. البته AFC، فغانی را به‌عنوان نماینده کشور استرالیا ذکر کرده و از ایران تنها نام موعود بنیادی‌فر در فهرست داوران وسط دیده می‌شود و سعید قاسمی و علیرضا ایلدروم، کمک داوران ایرانی هستند که در مسابقات پرچم می‌زنند.

علیرضا فغانی نماینده فوتبال استرالیا در جام ملت ها خواهد بود2

فهرست