مهاجم دورتموند سباستین هالر در مورد تلخی از دست دادن قهرمانی در بوندسلیگا در هفته آخر صحبت کرده است.سباستین هالر پس از یک بیماری سخت در نیم‌فصل دوم سال گذشته به ترکیب بوروسیادورتموند بازگشت اما دورتموند در هفته پایانی قهرمانی را از دست داد. از نظر مهاجم دورتموند، از دست دادن قهرمانی بدتر از ابتلا به سرطان بود.

مهاجم دورتموند از دست دادن قهرمانی را بدتر از بیماری سرطان خود می داند1

مهاجم دورتموند از دست دادن قهرمانی در هفته پایانی را ناراحت کننده توصیف کرد.

هالر گفت: از دست دادن عنوان قهرمانی برایم خیلی ناراحت‌کننده بود. بدتر از آن روزی که فهمیدم به سرطان مبتلا شدم. اگر بیمارید، هیچ کاری نمی‌توانید انجام دهید بلکه باید آن را بپذیرید و از آن عبور کنید ولی درباره قهرمانی در لیگ همه چیز دست خودمان بود و می‌توانستیم قهرمان شویم. اشتباه‌هایی در بازی‌ آخر داشتیم که سبب شد عنوان قهرمانی در هفته آخر از دست برود.

مهاجم دورتموند از دست دادن قهرمانی را بدتر از بیماری سرطان خود می داند

این مهاجم پس از بازگشت به میادین در 19 بازی روی 14 گل نقش داشت اما در بازی سرنوشت‌ساز مقابل ماینتس در آخرین بازی، یک پنالتی را از دست داد و در نهایت بازی ۲-۲ به پایان رسید تا بایرن‌مونیخ عنوان قهرمانی را به دست آورد.
اوضاع برای مهاجم مرکزی بوروسیادورتموند در فصل جاری خوب پیش نمی‌رود. او در پنج بازی برگزارشده بوندسلیگا گلی را به ثمر نرسانده است و اخیراً حتی مجبور شد روی نیمکت ذخیره‌ها بنشیند.

فهرست